I. Árverés • Grafika, fotó, koncept • Művek a XX. század második feléből
#63
#65
#64
Vető János (1953)
Svájci kés, magyar pénz
, 1986
zselatinos ezüst nagyítás
29,5x42 cm
Jelezve jobbra lent: Kína’1986
Kiállítva: 1988, Gallery No tu No, Genf (CH)
Kikiáltási ár:
130 000 Ft