XVI. ÁRVERÉS • MŰVEK A XX. ÉS A XXI. SZÁZADBÓL
#44
#45
Zuzu-Vető (Méhes Lóránt és Vető János)
Pápaszemesek
, 2009
tempera, papír
31x45 cm
Jelezve jobbra lent: Zuzu NahTe Áfonya 2009
kiállítva:
2013 Zuzu-Vető: Feltámadtunk - új képek, Neon Galéria, Budapest
Kikiáltási ár:
600 000 Ft