Zuzu-Vető (Méhes Lóránt és Vető János)

Plafon, 1984

olaj, vászon
120x120 cm
Jelezve jobbra középen: Zuzu Vető
Kiállítva: Méhes Lóránt retrospektív kiállítása, Ernst Múzeum, 2007
Kikiáltási ár: 900 000 Ft