III. Árverés • Művek a XX. század második feléből
#12
Baranyay András (1938-2016)
Mészárszék
, 1965
olaj, vászon
110x100 cm
Jelezve hátoldalon: Baranyay A.
Reprodukálva: Baranyay András, Ernst Múzem, Budapest, 1998
Kikiáltási ár:
900 000 Ft