VI. ÁRVERÉS • MŰVEK A XX. SZÁZAD MÁSODIK FELÉBŐL
Koncz András (1953)
Györgyi és a Rolling Stones
, 1976
ceruza, papír
70x50 cm
Jelezve jobbra lent: Koncz András 1976
Kikiáltási ár:
360 000 Ft