IX. ÁRVERÉS • FESTMÉNY, GRAFIKA • MŰVEK A XX. SZÁZADBÓL
Baranyay András (1938-2016)
Táj
, 1964
olaj, vászon
70x90 cm
Jelezve balra lent: Baranyay
Kikiáltási ár:
750 000 Ft