VI. ÁRVERÉS • MŰVEK A XX. SZÁZAD MÁSODIK FELÉBŐL
Bálint Endre (1914-1986)
Álom egy ablakról
, 1975
olaj, monotípia, karton
43x32 cm
Jelezve középen: Bálint 75
Kikiáltási ár:
240 000 Ft