XVI. ÁRVERÉS • MŰVEK A XX. ÉS A XXI. SZÁZADBÓL
Pauer Gyula (1941-2012)
A torinói lepel arca
, 1991 körül
ezüstözött bronz
15x10 cm
Jelezve jobbra lent: Pauer
Albert Katalin paszpartujával (35x30 cm)
Kikiáltási ár:
550 000 Ft