I. Árverés • Grafika, fotó, koncept • Művek a XX. század második feléből
#66
#68
#67
Szirányi István (1951)
Ön-expozíció
, 1976
zselatinos ezüst nagyítás, kollázs, karton
23x31 cm
Jelezve hátoldalon: Szirányi
Kikiáltási ár:
80 000 Ft