XVII. ÁRVERÉS (ONLINE) • MŰVEK A XX. ÉS A XXI. SZÁZADBÓL
Molnár Sándor (1936)
Kék
, 1968 körül
szitanyomat (sablonnyomás) II./6
60x60 cm
jelezve jobbra lent: Molnár Sándor
Kikiáltási ár:
380 000 Ft