Jakovits József (1909-1994)

Születés - Utolsó lélegzet (Forradalmi sorozat), 1956

grafit, papír
29x21 cm
jelezve hátoldalon: Jakovits
1972 Magyar művészet a XX. században, Indina University Art Múzeum, Bloomingham
1993 Forradalmi sorozat 1947-1956-1957, Balassi Kiadó könyvesboltja, Budapest (katalógusban reprodukálva)
Reprodukálva: Jakovits József, Ernst Múzeum, 1996
Kikiáltási ár: 120 000 Ft