III. Árverés • Művek a XX. század második feléből
Sarkadi Péter (1948)
Devotio
, 1980 körül
vegyes technika, falemez
70x50 cm
Jelezve hátoldalon: Sarkadi Péter
Kikiáltási ár:
500 000 Ft